|
Možná trochu zbásněný fakt
|
|
Tak na neposedy.
|
|
|
|
|
|
Depresivní.
|
|
|
|
Trocha fun-tazie, trochu vzpomínek
|
|
jen takovej experiment, ne zrovna jedna z těch vydařenějších ale místo na mým profilu si zaslouží
|
|
Komentář k úvaze, který přerostl v dílo, jež se zamýšlí nad vztahem postfaktismu k remakům, zprostředkovanosti vidění, dynamickou rovnováhou stereotypnosti a experimentálnosti či nad jakýmsi decentralizovaným/ distribuovaným spoluautorstvím.
|
|
|
|
|
|
Můj úkol do školy. Žádné mistrovské dílo, jen pro pobavení. :)
|
|
z připravované novely Konec lesa, žánr této části je předmluva nebo upoutávka
|

