|
|
|
taková blbůstka, potřebovala jsem si jednu chvíli někomu vylít srdíčko a pro tenhle účel to posloužilo
|
|
|
|
báseň je o tom,co se děje v zimě.
|
|
|
|
|
|
každý stárneme ...
|
|
Do třetice jedna z těch starších na téma "Co všechno..."
|
|
|
|
sám sobě stín
|
|
|
|
Almost corpse...
|
|
|
|
Sliby jsou chyby.
|
|
Volné čtyřverší.
|
|
Ze šuplíku, kdy mi psaní ještě jakž takž šlo. :D
|
|
Francouzská forma "Lai". Devět veršů AAbAAbAAb. A obsahuje 5 slabik, b pouze dvě.
|
|
*čaj z krotonu taky ujde*
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
mr Scraper řekl o rry :moc a moc se mi líbí styl jakým píše :) hlavně do jejích povídek na literu jsem uplnej blázen. a navíc je moc super a sleduje anime ;-)

