Kategorie všechny

má úplně první, rok 2011
přidáno 26.02.2012
hodnoceno 5
čteno 1591(9)
posláno 0
Jedna naštvanecká ;)
přidáno 07.08.2013
hodnoceno 5
čteno 1283(13)
posláno 0
Už je to zase tady...:-)
přidáno 28.10.2025
hodnoceno 5
čteno 168(6)
posláno 0
přidáno 09.03.2011
hodnoceno 5
čteno 1929(26)
posláno 0
přidáno 30.11.2020
hodnoceno 5
čteno 1221(14)
posláno 0
pro I. ... protože někdy je snazší nebýt první...
přidáno 22.09.2019
hodnoceno 5
čteno 1217(18)
posláno 0
I na druhou báseň, respektive píseň zde uloženou, jsem si dovolil použít dílo mistra Nohavici. Pokud by si chtěl někdo zanotovat, tak na melodii písně "Kometa" .... záměrně není jméno dotyčné v názvu dopsáno ;-)
přidáno 03.09.2012
hodnoceno 5
čteno 1409(13)
posláno 0
...nehledejte rýmy..neb kde nic není ani kritik nenajde...
přidáno 25.03.2012
hodnoceno 5
čteno 1258(12)
posláno 0
přidáno 26.04.2016
hodnoceno 5
čteno 1233(10)
posláno 0
přidáno 03.06.2012
hodnoceno 5
čteno 1279(11)
posláno 0
sebe..
přidáno 02.01.2013
hodnoceno 5
čteno 1446(18)
posláno 0
..je to pryč a je to blízko..černá v bílé a bílá v černé..máme to a zase v plen..odchází to do nás samých..nepoznaných..
přidáno 31.03.2013
hodnoceno 5
čteno 1211(24)
posláno 0
myšleno asi tak, že byla dlouhá doba, kdy jsem se ,,hledala, čekala jsem,, až teď nedávno našla jsem správnou cestu, správné nástupiště..moc si toho cením, třebaže teď je spousty situací těžších :)
přidáno 08.05.2012
hodnoceno 5
čteno 1408(7)
posláno 0
přidáno 23.07.2015
hodnoceno 5
čteno 1450(26)
posláno 0
první skica, myslím že k tomuhle mám ještě hodně co říct.
přidáno 23.08.2015
hodnoceno 5
čteno 1409(22)
posláno 0
Není pochyb, o čem bude kousek čtení, je-li tu anebo není,..
přidáno 31.08.2020
hodnoceno 5
čteno 1144(13)
posláno 0
neberte to vážně...Dnes ráno jsem se prostě zbláznil:-)
přidáno 23.02.2012
hodnoceno 5
čteno 1816(12)
posláno 0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming