![]() |
komentáře uživatele :
Je to krásnééé vážně :-) A ještě víc se mi to líbí, že jsi to použil a řekl slečně :-)
Líbí se mi to.. Je to nápadité.. Je to tak jak to je, ale jinak podané.. Hodně se mi to líbí :-)
Líbí se mi to :-) Přijde mi to rytmické.. Líbí se mi jak skoro každý řádek začíná stejně :-)
Přijde mi to vtipné a dobrá myšlenka...
PS: To mluvíš o tom, jak budou zdražovat, viď? :D
PS: To mluvíš o tom, jak budou zdražovat, viď? :D
Jsi moje první autorka, kterou jsem uhádla a to jenom porto, že jsem si tuto povídku už četla na literu... Jinak je to pěkná povídka:-)
vážně krásné.. většinou se mi stává, že když čtu básničku, tak se mi čte špatně, sekaně, ale to není případ této básničky. Je vážně skvělá :-)
Je to krásná básnička.. Zaujal mě hnedka začátek.. Pak nebe a fíkovník :-ú Vážně se ti to povedlo :-)


