2279.gif
datum 19.04.2015
ying-yang 32, žena
mailbox
děl 1
komentářů 77/3

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 12.06.2026 - 18:00
komentářů3(2.)
Homér: Návrh, který dáváš pro ně není to pravé. Nikdy nebyl. Já jsem tragéd. Chci vidět jak se lidé potýkají s umírajícím světem, s mizející lidskostí... jak přežívají své vlastní chyby.
přidáno 12.06.2026 - 11:12
komentářů7(1.)
Pro mnohé je šachovnicí život... není na tom nic špatného. Záleží, kdo je jaký hráč.
přidáno 12.06.2026 - 11:09
komentářů8(7.)
poetický okamžik krásného dětství
přidáno 12.06.2026 - 11:08
komentářů8(7.)
až smutně pravdivé
přidáno 03.05.2024 - 10:17
komentářů8(8.)
vítej :) moc se mi líbí některé slovní obraty. těším se na další
přidáno 03.04.2023 - 20:56
komentářů3(3.)
souhlasím, bavilo mě to a těším se na pokračování. A taky jsem moc ráda, že se tu rozjíždí i knihy trochu ve větším. :) Před nedávnem jsem byla sama a přijde mi, že moc lidí tady delším textům nechce věnovat čas, ale já si ho ráda najdu :)
přidáno 23.03.2023 - 14:18
komentářů5(3.)
A mě zase oslovila 65 :)
přidáno 16.02.2023 - 11:25
komentářů10(1.)
Milá, líbí se mi. :)
přidáno 07.02.2023 - 17:40
komentářů9(5.)
Tahle se mi líbí :) poetická
přidáno 29.01.2023 - 22:07
komentářů14(13.)
Zcela souzním. :)
přidáno 29.01.2023 - 21:03
komentářů17(1.)
Mě se líbí, ztotožňuji se. :)
přidáno 27.01.2023 - 08:40
komentářů5(1.)
pěkná smuténka, zapůsobila
přidáno 06.12.2021 - 12:44
komentářů4(4.)
pěkná
přidáno 06.12.2021 - 12:42
komentářů12(9.)
Moc pěkná. :)
přidáno 06.12.2021 - 11:16
komentářů6(2.)
Líbí se mi :) pěkná myšlenka
přidáno 06.12.2021 - 11:12
komentářů8(5.)
Líbí se mi :)
přidáno 27.10.2021 - 09:40
komentářů2(2.)
Moc pěkné. Potěšilo :)
přidáno 27.10.2021 - 09:36
komentářů6(5.)
Mě se líbí :)
přidáno 11.10.2021 - 10:50
komentářů3(2.)
Jsme to, na co myslíme. Na myšlenky bacha! Tvoří naší realitu.
přidáno 11.10.2021 - 10:36
komentářů4(4.)
Pobavila.
1|2|3|4
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Nikytu řekla o Tom Cortés :
Pan Textař, a taky skladatel a zpěvák. Je znát, že je z oboru a umí. Píše velmi dobře a nápaditě. I jeho písně jsou dobré. Rozhodně stojí za pozornost. Doporučuji. ;-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming