![]() |
komentáře uživatele :
Severak: Kittchen je divný hudebník, kterého jsem poslední dobou začala poslouchat a hrozně mě baví. Našla jsem ho přes písničku Sudety.
DDD: Díky. Možná to zkusím, ale nějak nevím jak na to :D
mechanická okurka: děkuji, snad máš pravdu
závěr mi přijde slabý (ne sdělením, ale provedením), nicméně se mi hrozně líbí ta dlouhá ukecaná deliriózní část
píšeš s takovou lehkostí že se za sebe stydím a mám chuť přestat
krásná báseň
krásná báseň
Do Pivovaru nechodím, ale na zahrádku se dívám z balkónu. (U Michelangela mi přebývá slabika.)
Slečna v buřince: Asi máš pravdu, ale nevím, jak ho tam zabudovat. Ještě nad tím popřemýšlím. (A jsem ráda, že cíle - mystéria -bylo dosaženo.)
shane: Některé věci jsou lepší nevyřčené.
Severak: Bohužel, latinsky neumím, jediné co můžu je zakomponovávat do děl citáty. Ale možná se bude otevírat seminář.
mechanická okurka: děkuji :) A jo, nevím co bych jinak četla při cestách vlakem.
shane: Některé věci jsou lepší nevyřčené.
Severak: Bohužel, latinsky neumím, jediné co můžu je zakomponovávat do děl citáty. Ale možná se bude otevírat seminář.
mechanická okurka: děkuji :) A jo, nevím co bych jinak četla při cestách vlakem.
Vznosná a nepatetická, to se mi líbí. (Teoretické znalosti nemám, nicméně druhý verš druhé sloky se mi špatně čte a svádí mě k přemístění 'je' za 'svět')
Krása dlí v oku toho kdo se dívá (Margaret Wolfe Hungerford)
Báseň skvělá. Možná toho "kluka" bych vypustila a nechala to jen tak, trochu jsem o to klopýtla.
Báseň skvělá. Možná toho "kluka" bych vypustila a nechala to jen tak, trochu jsem o to klopýtla.
Orionka: Co na jakém (zvířeném) dně jakého (syrového tepem, rudého) je třeba skrýt? Az ted mi doslo ze to muze byt tezko srozumitelne.
Dekuji za koment :)
Dekuji za koment :)
*'to win a lotto'
most people
hoping to win/in hope of winning
miniatury/život
Otherwise nice :)
most people
hoping to win/in hope of winning
miniatury/život
Otherwise nice :)
Hezky obhajeno. A hezka basen.


