![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Singularis: Neměla bych komentovat ve dvě v noci. Děkuji a omlouvám se. Pak jen sdilím zklamání z výsledků voleb....


Koukám, že volební výsledky jsou svým způsobem inspirativní. :-) Občas mi tam trochu skřípou rýmy...


Výborně napsané! Obávám se však, že Nietzscheho bys nepotěšil. Chceš-li dosáhnout nadčlověka, je nutné Nietzscheho překonat, postavit se proti, být sám za sebe. Ne fungovat jako jeho výtvor. To je skutečný nadčlověk podle Nietzscheho.


Dílo jsem se zájmem přečetla, protože znám předlohu. Tedy teď už si jen matně vybavuju hlavní myšlenku a ano... je tam dokonalý popis ženského orgasmu (raději nechci myslet na to, co o mně vypovídá, že si pamatuju právě na tohle). U tvé parodie se mi líbi odvaha, přímost (ale nikoli vulgarita) a hrátky se slovy.


Nejvíc se mi líbí ze zkušenosti vyvozený závěr. Hlavně ta poslední věta.


Ještě víc než obsah, mě zaujaly komentáře. Že bychom tu měli nový spor o pravost rukopisů? To už tu tuším svého času v Čechách bylo. Možná někdy na počátku novověku. :)


Páni, takovéhle pohybovky by se mi líbily. Tedy nikdy jsem na žádných nebyla. To je jedno, je to sympatické dílko. :-)


Pěkné, melodie mi zněla v uších už při čtení. Co to i zhudebnit? ;-)


Velmi pěkné! Už ten název mě hodně zaujal a báseň můj dojem nepokazila. Je tam malý protimluv: Nakonec tu ty verše budou, nezůstanou v tobě... Básník vždy touží být vyslyšen.


Civilně napsané, se zajímavou myšlenkou a kvalitní pointou. Za mě skvělé! K případným komplexům méněcennosti je nutné najít si jiný důvod než tuto báseň. ;-)


Líbí se mi, že zachovávaš styl i jazyk vyprávění. Dílko mě velmi pobavilo, ovšem jako u každé jiné parodie je nutné alespoň letmo znát originál. Povedené!


Hodně dobře zpracovaná... tématem teď na mě hrubě pesimistická, formou nádherně minimalistická, což mám po pravdě maximálně v lásce.


Poetické, oceňuji kvalitní symboliku a metafory. Líbí se mi, jak báseň plyne. Za mě až bolestně romantické a kvalitní dílko.


Za mě název jasný... Jinak se mi líbí myšlenka. Je průzračně čistá jako ta voda. Jen ta poslední sloka mi tam úplně nesedí. Chybí mi v ní poetika dvou předchozích.


Mě se to četlo dobře i docela bavilo... Přišlo mi to celé takové sympaticky absurdní.