![]() |
komentáře uživatele :
Jenom čtyři věty a já za tím vidím strašně moc. Končí to hrdě a neústupně... připomíná to běžné neshody prakticky každého vztahu.
Klidně si jdi o dům dále,
já podobna jsem pevné skále.
S hadrem v ruce
ti klidně plesknu,
když mě budeš srát neustále.
Klidně si jdi o dům dále,
já podobna jsem pevné skále.
S hadrem v ruce
ti klidně plesknu,
když mě budeš srát neustále.
Nekecej,ty taky někdy píšeš... prateta se musela v hrobě obracet ;)
Nesnáším Sicilského býka. Asi jsem neměla tenkrát číst tu historii mučení...s mojí představivostí jsem z toho nemohla spát několik dní. Dík za připomenutí. Zajímavá evokace, jsem zvědavá co bys napsal o rajské omáčce nebo mase na přírodno ;)
Pěkná, ale nějak mi není sympatické to slovo vzlíná. Vyvěrá nebo pramení taky nezní špatně.../krčí rameny/.
Pravdivá,co den to nová možnost při další průser. Souhlasím s Lanem a těmi mistry v přijímání.
Tady všude seděl, jak sedíš ty, ty a ty. Zlatovláska to zítra jistí nebo Předscény. Díky za dobrou náladu.
Pět zákusků za sebou, to je hovado :D Při čtení druhé poloviny se mi už začaly kroutit palce u nohou. Zítra budou palačinky, to je jasná věc, třeba se mi konečně podaří pohnout s psaním.
Pěkná pohádka, ale nejvíc se mi líbil na začátku ten popis příboje, úplně jsem ho viděla před očima.
Možná přístav kam konečně dopluju. Pěkná, věčný podzim by mi asi nevadil.
V tomhle věku skoro všichni čekali na osmnáct a vyletět z baráku. Napsala jsi to pěkně a jemně. U mě se z motýla stala malá černá vrána :)


