1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 21.04.2012 - 15:51
komentářů18(13.)
Neznám báseň, kde by byl název trefnější - přesně to jsem chtěla napsat, že je nádherně zasněná:-) A také nádherně tmavomodrá, melancholická, mollová a poetická.
přidáno 13.04.2012 - 19:07
komentářů26(15.)
Ano! ♥
přidáno 05.04.2012 - 15:04
komentářů19(14.)
Tak krátká a řekne vše. Díky za ni:-)
přidáno 05.04.2012 - 15:01
komentářů10(1.)
Krásně poetická. V závěru mi ty magnólie opravdu zavoněly :-)
přidáno 05.04.2012 - 14:59
komentářů17(14.)
"Každý kdo tě míjel, se do tvých listů vpíjel." - To se mi moc líbí. Opravdu hezká. :-)
přidáno 05.04.2012 - 14:56
komentářů5(5.)
První dvě sloky luxus, nádhera, zbytek mi přijde, že nějak drhne, ale obsahově ok.
přidáno 01.04.2012 - 14:32
komentářů17(15.)
Mlčenlivý: V tom případě tedy děkuju :-)
přidáno 31.03.2012 - 18:43
komentářů17(13.)
Mlčenlivý: Hm, asi díky? ;)
přidáno 30.03.2012 - 22:26
komentářů17(11.)
Nikytu: Mnohokrát děkuji za podporu! ;-)
přidáno 29.03.2012 - 18:20
komentářů17(8.)
DDD: Děkuju, od tebe si toho opravdu cením!
přidáno 29.03.2012 - 14:19
komentářů17(6.)
taron: Cvokhauz: Sonett0: Děkuji za krásné komentáře!
přidáno 29.03.2012 - 14:17
komentářů17(5.)
Yana: To jsem nechtěla, možná jsem tam vložila o něco víc bolesti, než jsem zamýšlela. Každopádně děkuji, jsem ráda, že se líbí.
přidáno 22.03.2012 - 01:06
komentářů3(1.)
Výborné! Nápad, zpracování v neznámém jazyce i překlad!
přidáno 22.03.2012 - 00:42
komentářů8(7.)
Nikytu: Ano, přesně tak! Dokáže mnohem víc, než by se mohlo zdát... Děkuju:-)
přidáno 05.03.2012 - 21:17
komentářů7(6.)
A ještě jsem teda zapomněla pochválit vtipný, originální název, chviličku mi trvalo, než jsem se prokousala dvojím významem :)
přidáno 05.03.2012 - 21:09
komentářů7(5.)
No, tím se to vysvětluje, objevilo se tam víc místeček, kde trochu skřípe stylizace věty :-) Možná bych doplnila: "Nevím JAK se rozhoupat..." a pak ještě zas do jiné věty "Jedno JE kam půjdou" ;-) Jestli dílko měnit nechceš, chápu to, ale je to škoda, přeci jen to tam docela ruší a bylo by to pak čistější. (Případně můžeš ty sama navrhnout jakékoli jiné úpravy, které by ty věty daly do správného tvaru, klidně pomůžu.)
přidáno 05.03.2012 - 19:35
komentářů7(3.)
- Chceš foto?
- Nevím, proč?
- Jedno ti dám jen osobně však bude tam jen tvář ne intimní partie.

Úžasný. :-) Akorát mi vadí spojení "nevím se rozhoupat", to podle mě není česky správně, ani do básně ne.
přidáno 29.02.2012 - 22:59
komentářů7(6.)
Naprostá nádhera! Plné citu, úžasně poetické... a nejmilejší je ta poslední sloka, nádherně to uzavírá a vyvolala mi úsměv na tváři, protože stejná myšlenka mi vyvstala v mysli, když jsem báseň dočítala ;-)
přidáno 29.02.2012 - 22:49
komentářů10(7.)
DDD: Děkuju, to potěší! :-)
přidáno 29.02.2012 - 22:48
komentářů10(8.)
DDD: Děkuju:))
1 ... 65|66|67|68|69|70|71|72|73|74|75|76|77|78|79
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :
teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming