![]() |
komentáře uživatele :
Homér: Však tyto říkanky nejsou k nějakému obohacení,jen k úsměvu-a každý nemá dar se smát,nebo jen pousmát..:-)
Hm..mohlo by to být i lepší,trochu si pohrát-ale není to úplně zlé,nápad tam je,jen to trochu vypilovat...
Yanishka: Dík.....už se mi zase ty rýmované ptákoviny nashromáždily,tak je sem budu občas dávat-díky Tvé reakci,nějak jsem na to tady už pozapoměl,ale ať se někdo pobaví,nebo aspoň usměje....:-)
Lasak: Jo,dalo by se to napsat líp,ale mě něco napadne,tak to naškrábu hned,a dál se tím nezabývám...
MonoGame: No,však to bylo mým cílem..co by jsi tam chtěl jiného hledat? Recese byla celá ta prvomájová akce.milicionáři,vtipné nápisy kolem cesty,Lenin vezený v rakvi atd,atd...asi když není vidět celý kontext,nevyzní to tak,jak na té akci.
spíš se probudit...protože tak člověk spí ve spánku..a ještě sní..:-)
puero: Mamka: No,dík,ale to je psané na koleně za čtvrt hodiny,jen momentální nápad,a u takových ptákovin se mi nechce nějak hledět na styl..:-) Prostě jen blbost k pousmání.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Mrzout [15], Anti_Gray [12], JitkaJ [11], lakomec [11], evfka [7], frodikova [3], stargazer [3], MonteChristo [3]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.


