![]() |
komentáře uživatele :
black.heart: hmm, to mě by zajímalo, jak bys to asi napsala teď...čistě ze zvědavosti :)
tak jsem si to přečetla znova po pár měsících a líbí se mi to snad ještě víc, než na první přečtení...a ty pocity, ty pocity, co z ní člověk cítí, když ji čte...zase znovu mě dostala...
líbí se mi, jak to tak pěkně plyne a líbí se mi to "bez obalu" :)
zajímavá...neříkám, že jsem z ní pochopila všechno, ale líbí :)
:D no ono to thingamajiggy je výraz pro něco, co člověk neví, jak se řekne, nebo je to moc složité, aby to řekl :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
mannaz řekla o BorůvkaB :Básnířka i prozaička, které umí chytit za srdce, ale nezůstává bez rozumu. S dílky propracovanými, s duší i humorem. Nosí v sobě velký talent a kupu přátelské laskavosti.


