![]() |
komentáře uživatele :
Na dětskou nevinnost a jejich smích,
na věrnost, co vyčteš v očích psích.
tahle část mě dostala nejvíc, krásná básnička :)
na věrnost, co vyčteš v očích psích.
tahle část mě dostala nejvíc, krásná básnička :)
suprová...:) má skvělej rytmus a je z ní cítít skvělá úvaha :)
ta je hoodně dobrá :) nebudu tu vypisovat, co se mi z toho líbí nejvíc, popsala bych moc řádků..:)
to je hezkýýý...:)...přesně to jsem dneska zažila, do posledního řádku....:)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Sokolička řekla o Adrianne Nesser :Pro mě hodně zvláštní a silná slečna... Její básničky mě vždycky něčím dostanou a proto je ráda čtu. Adrianne, jsem ráda, že jsem ti mohla trochu nakouknout do duše, buď přesně taková, jaká chceš bejt! (Protože to jsi ty...)


