|
|
Ztichl vítr
po kapsách
Usnul s tebou
usnul na řasách
Smích se schoval
do snění
Jsi tu se mnou
jsi nevšední
Zas utíkáme dlaní
v příběhu
jsme v koncích
jsme bez břehu
po kapsách
Usnul s tebou
usnul na řasách
Smích se schoval
do snění
Jsi tu se mnou
jsi nevšední
Zas utíkáme dlaní
v příběhu
jsme v koncích
jsme bez břehu
Kosmeticky mne rušily kapitálky v půkách strofy(hlavně potom nepoužití v té poslední, nedrží se to daného konceptu). Jinak mi to na místní poměry přijde velice vkusné a nadprůměrné.
Housenka
Vadí mi tam ..rým" snění- nevšední. Snad by se to dalo vyjádřit i jinak. Jinak je vážně pěkná!:-)
první dvě sloky jsou překrásné...ale tu poslední jsme možná nepochopila správně....jsme v koncích???:-)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Na řasách : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Justifys
Předchozí dílo autora : Nezažil
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )

