|
Spadané listí
|
podívej
jak se žluté listy
zračí v světle pouličních lamp
-
zachyť odraz
mihotavých stínů na kolejích
- -
poslouchej
jak se kroky
postupně
vytrácí
- - -
- -
-
.
jak se žluté listy
zračí v světle pouličních lamp
-
zachyť odraz
mihotavých stínů na kolejích
- -
poslouchej
jak se kroky
postupně
vytrácí
- - -
- -
-
.
Amelie M.: Obojí je možné, ale děkuji za upozornění na to vynechané slovíčko. Hned jsem jej dopsal, omlouvám se, jsem pitomec :)
zaujala mě.. má takovou zvláštní atmosféru.. i přesto, že ti tam asi vypadlo nějaké slovo či slova, která si musím domyslet.. (první sloka) .. a ač nejsem přeborník na češtinu, tak bych to spíš viděla na "kroky se vytrácejí".. ne vytrácí :)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
žlutý list : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : hnědý list
Předchozí dílo autora : Tanec v oblacích
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marshal [15], rum.em [15], Fabulos [14], Ellie [14], Mitch Rowbrindger [11], Rusalka [11], Atti [9], Stínová holka [9], Kelaira [7], Tyra(nka) [3], Glorie [2]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Orionka :Její básně umí nejen pobavit, ale dát i podnět k zamyšlení. Stojí za návštěvu. :-)

