|
|
Zřejmě teďka nevíš ani,
když přijímáš přání, pusy,
že i já chci napsat Hani,
přání, co se ve mně dusí!
Patnáctého každý rok,
vždy osmého měsíce,
máš právo na moku lok
a pus od všech tisíce!
Hodně štěstí v nové práci,
ať tě to v ní prostě bere,
Šumavu snad nepokácí
a kůrovec nesežere!
Všechno Gedži, jak se přeje,
pusu na rty i na líčka,
snad mé přání trochu hřeje,
nezanevři na Kuzmička!
když přijímáš přání, pusy,
že i já chci napsat Hani,
přání, co se ve mně dusí!
Patnáctého každý rok,
vždy osmého měsíce,
máš právo na moku lok
a pus od všech tisíce!
Hodně štěstí v nové práci,
ať tě to v ní prostě bere,
Šumavu snad nepokácí
a kůrovec nesežere!
Všechno Gedži, jak se přeje,
pusu na rty i na líčka,
snad mé přání trochu hřeje,
nezanevři na Kuzmička!
Kdyby bylo možné jich sem vkládat víc, těžko bychom si mohli všechny předkládané lahůdky pořádně vychutnat. I kdyby byly lehce stravitelné, jako tahle.
/;o)))))
/;o)))))
PrimaDen: mám jich u sebe takových krátkých esemeskových víc... Proto jsem je dal do jedné sbírky. Postupně si je sem uložím. Naráz to bohužel nejde, jak víme ;-) Kdo to vůbec vymyslel, pouze jedno dílo denně :-/
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Gedžitce svátek : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Terka svátek
Předchozí dílo autora : Ebí svátek
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
thoris [18], LoleHelča [16], Karla Koliniová [13], Let It Go. [12]» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.

