|
|
Čekám na smrt
a mlčím.
Nejsem ten, kdo by měl cokoliv říct. (Kdo by měl co říct.)
Schovat se, zničit se,
hlavně ani neceknout.
Za každé slovo
děsivý trest.
Jsi v tom mistr.
NEDOSAŽITELNÝ!
a mlčím.
Nejsem ten, kdo by měl cokoliv říct. (Kdo by měl co říct.)
Schovat se, zničit se,
hlavně ani neceknout.
Za každé slovo
děsivý trest.
Jsi v tom mistr.
NEDOSAŽITELNÝ!
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Rezignace! Definitivní... : trvalý odkaz
Následující deník autora : Magor?
Předchozí deník autora : 1. 6. 2013
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severak řekl o Vladan :Jak ve svých sci-fi a fantasy povídkách, tak ve svých úvahách má velice zajímavé témata...

