|
...která si to nikdy nepřečte, ne proto, že by nemohla, ale proto, že nechce.
|
|
Tak tohle vzniklo při jedné naprosto ulítlé náladě... Prosím o komentáře.:o)
|
|
|
|
„Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost.“ Shaw George Bernard
|
|
To bylo moje mírně feministické období...:o))
|
|
Berte to třeba jako sloupek jedné schizofrenní dušičky...
|
|
„Odmítáme ty, co nás milují, a milujeme ty, co nás odmítají.“
Seneca
|
|
Jedna pesimistická...
|
|
"Ty nevíš, že zlobivý holky končí v pekle?"
|
|
Jedna z mých osobnějších...
|
|
Váhám s věnováním...
|
|
Když si dva nerozumí...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Boleslava řekla o Sokolička :Moc fajn holka, krásný básničky i povídky - to je ideální kombinace! A nemáme společné jenom ty sportovce...přihlásily jsme se přece na Psance ve stejný den (to bude znamení...)

