...stromy malomocní už od podzimu...na některých ještě pořád zůstávají listy...
jaro je zas uzdraví...i v tvých očích se zaleskne troška pampeliškovýho jasu...
Jarda má pravdu...neseme si je v sobě napořád, protože je jen málokdo umí prostě odložit...jak nechtěné děti...
jaro je zas uzdraví...i v tvých očích se zaleskne troška pampeliškovýho jasu...
Jarda má pravdu...neseme si je v sobě napořád, protože je jen málokdo umí prostě odložit...jak nechtěné děti...
... prozradím Ti malé tajemství ... ty lásky už si v sobě neseme napořád ...
... neboj ... jednou spolu budete ... no dost dlouho ...
... ten konec mě dostal ... i když toho Tvýho Fina neznám ... :-)
... ten konec mě dostal ... i když toho Tvýho Fina neznám ... :-)
...s podzimní láskou mám svou zkušenost... asi podobnou
Je to skvělé, takové těkavé, jak už myšlenky někdy bývají. Co takhle třeba Iřin příběh? :-) Akorát ta jména, ta mi dala trochu zabrat. :-)
pohled na tvy oci vazne boli...
basen je uzasna.. je v ni krasna /,,krasna"/ nostalgie... boli me... je opravdova... a... az prilis zasnena pro tuhle realitu..
snilku..
M;)
basen je uzasna.. je v ni krasna /,,krasna"/ nostalgie... boli me... je opravdova... a... az prilis zasnena pro tuhle realitu..
snilku..
M;)
básně jsou nádherný... ale proč mi připadá, že máš v očích beznaděj?? :) To se přeci nedělá... :)
tak to je docela hard, dobrej hard...nic vic me nenapada co napsat...mam v hlave prazdno a ve vnitrnostech moc zeleza...
ne že bych byla zastánkyní doslovných překladů, ale pokud ta česká část má být alespoň trochu obrazem té anglické a naopak, tak se to tenktokrát asi trochu nepovedlo...ale možná si to tak zamýšlel, nevím, jen mě to tak zarazilo. jinak...dneska mám pocit, že to u tebe není nějak ono xD možná je to i těma hvězdama, který já osobně teda v básních moc nemusím, protože kdykoliv se tam objeví, je to prázdný klišé...ale to je můj problém:)
Líbí se mi to, moc, jen mi přišlo už trochu stereotypní to opakování krátkých vět. v kratším textu by to bylo na místě, pokud by autor sázel na údernost, ale tady už mě to celkem nudilo...co se týče obsahu, fakt skvělý:)
jako malá jsem znala jednu holčičku, která nechala v pískovišti cvičku :)
Jejdananky... no... tak... tak ja uvidim;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Duše zmítaná bouří reality [18], Asinar van Martinaq [18], Burak [13], Therésia [13], Erma [12], ŠoDO [8]» řekli o sobě
Werena řekla o Helee :Krásná bytost, jíž si vážím a ke které vzhlížím.. "Mám Tě ráda, ženuško.." :*..

