Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 29.06.2023 - 19:06
komentářů9(4.)
Ajaj. To ať se radši čas zastaví... :)
přidáno 29.06.2023 - 19:05
komentářů3(2.)
V podstatě většina z nás jsme rytíři...
přidáno 29.06.2023 - 19:04
komentářů8(6.)
Super. Rozesmálo...
přidáno 29.06.2023 - 19:03
komentářů21(8.)
Hezký. Hlavně dvojka, ta je super.

Líbí se mi, že každá je tematicky a atmosférou zcela odlišná...
přidáno 29.06.2023 - 19:01
komentářů4(3.)
Hoň, dokud můžeš... :)
přidáno 29.06.2023 - 18:58
komentářů9(9.)
Dobrý.
Nějak se tu rozmnožily kosy s kosy... :)
přidáno 29.06.2023 - 18:48
komentářů7(6.)
Jo, tohle je super. Jiný a tím spíš super.
A černý pták versus nástroj na sečení je parádní hříčka.

"odolává smrti, ale i životu" - to je taky dost dobrý.

Prostě - Tvým dílem jsem potěšen...
přidáno 29.06.2023 - 18:43
komentářů8(6.)
Psavec: Díky.
přidáno 29.06.2023 - 18:43
komentářů8(5.)
Dandy: Díky. Jo, kapako soví je dost hlučnej... :)
přidáno 29.06.2023 - 18:42
komentářů8(4.)
Hledač 01: Díky. Je to dost uřvanej papouch...
přidáno 29.06.2023 - 16:57
komentářů2(1.)
Alane, zkus prosím napsat něco, kde nebude hlavním tématem šukání. Předem díky.
přidáno 29.06.2023 - 09:57
komentářů13(9.)
Shikiovské skice zo života s neshikiovskýni témami.
přidáno 29.06.2023 - 06:22
komentářů9(9.)
Koala: viz včerejší dílo Starý plot. Stejně ale tvoje úvodní dvojverší nepřekonala
přidáno 29.06.2023 - 06:21
komentářů6(6.)
Hledač 01: tak to máme společný: https://bandzone.cz/kalahapanazvejkacky69
přidáno 29.06.2023 - 06:20
komentářů7(5.)
Nechci nikoho podceňovat, ale všimli si všichni kosy a kosa?
přidáno 28.06.2023 - 22:40
komentářů8(3.)
Zase perlíš.
přidáno 28.06.2023 - 21:10
komentářů8(2.)
Bezva.
Kakapo sovi ja zajimavi pozemni papoušek a daří se jej odchovávat. Jen nevim jestly řve arové ano .
přidáno 28.06.2023 - 20:08
komentářů8(1.)
Nádhera! Rozesmál jsi mě.. zaujal mě ten kapako soví, je to hříčka s odkazem na papouška?
přidáno 28.06.2023 - 18:51
komentářů8(6.)
LudvíkRoiSoleil: hmm.. musím říct, žes mě donutil k zamyšlení a souhlasím, že moudrost je veliká cnost a s tou mojí úvahou hodně souvisí. Myslím, že je to o hledání limitů. Život je boj a během něj se dostaneš do nespočet krizových momentů, které tě otestují. Říká se "Moudřejší ustoupí", ale jak to dopadá, když se ustupuje zlu, jsme se mohli v historii přesvědčit mnohokrát. Souhlasím, že žádný extrém není dobrý a takový Hitler to podle něho a mnohých dalších taky myslel dobře.. Svoboda je především velká zodpovědnost. Každý musí vycházet sám ze sebe a naplnit svůj potenciál. Ale dost už folozofování, bolí mě pak hlava :). Chtěl bych ti poděkovat za pokec, protože jsem pochopil, že ta úvaha je hodně o mně a já jsem pochopil, že bude moudré odpustit hlavně sám sobě. Pěstujme cnosti, ať je život krásnější. Díky a buď zdráv!
přidáno 28.06.2023 - 17:55
komentářů8(5.)
Hledač 01: Děkuju za odpověď a vysvětlení jádra myšlenky. Je v tom hodně věcí se kterými souhlasím. Stejně mam, ale zvláštní pocit. Stále více a více lidí má potřebu mluvit o svobodě. Svoboda je jistě důležitá a zásadní, ale tahle potřeba a touha po ní taky někdy oslepuje. Protože cesta do pekla je dlážděna dobrými skutky. I když se nedá bez svobody žít, k čemu je svoboda bez moudrosti, a k čemu je moudrost bez svobody. V takovém případě je totiž svoboda jen další forma vězení.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming