Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 30.06.2023 - 22:32
komentářů5(1.)
A k tomu malý frňák.
přidáno 30.06.2023 - 22:29
komentářů8(1.)
Bezva mluva našeho světoběžníka.
přidáno 30.06.2023 - 22:29
komentářů3(1.)
Moc pěkné
přidáno 30.06.2023 - 20:29
komentářů8(5.)
prima.
přidáno 30.06.2023 - 17:43
komentářů19(8.)
Ziny: ahoj, netuším, co s nimi provedli:-((((.
přidáno 30.06.2023 - 16:03
komentářů21(17.)
Ziny: Jsem rád že se Ti líbí.
Dík.
přidáno 30.06.2023 - 16:03
komentářů21(16.)
Koala: Díky moc!
přidáno 30.06.2023 - 16:02
komentářů21(15.)
Dandy: Díky!
přidáno 30.06.2023 - 16:02
komentářů21(14.)
Trochublázen: Název jsem nezvolil dobře, mohl jsem dát Pozdní sběr. Mezi díly není souvislost, kolegové haikaři číslují nebo kódují, já pro snažší orientaci když se k tomu vracím použivám jeden verš.
Díky.
přidáno 30.06.2023 - 15:59
komentářů21(13.)
koiška: Díky moc.
přidáno 30.06.2023 - 15:59
komentářů21(12.)
Psavec: Vyřešilo by se vatování o kterém píše Můra, ale ta kytka byla obětována aby zdobyla, významově by se to posunulo.
Dík.
přidáno 30.06.2023 - 15:57
komentářů21(11.)
Gora: Kamenný kostel pro kontrast s květinou, máš pravdu ale není nutné vše hnát do extrému. Překlep. To jsem celý já, čtu to stokrát a nevidím to. Třetí je takové senrjú pro odlehčení.
Dík.
přidáno 30.06.2023 - 15:54
komentářů21(10.)
Můra73: Děkuju Káťo za pěkný komentář.
Seděl jsem v lavici v kostele a poslouchal kázání o (Kristově) nejvyšší oběti, venku za okny byla příroda a mně kamenný kostel náhle přišel mrtvý, on nese vnitřní symboliku, ale přesto, pro tu symboliku to místo bylo obětováno, veškerý život který tu mohl být, ta květina přitáhla mou pozornost jako symbol té oběti.
S tím vatováním máš asi pravdu.
Díky.
přidáno 30.06.2023 - 15:26
komentářů19(7.)
Irenko, kde jsou medvědi?
přidáno 30.06.2023 - 15:12
komentářů10(4.)
Psavec: Díky ta vůně je nepopsatelná
přidáno 30.06.2023 - 15:11
komentářů10(3.)
Gora: Děkuji.
Dnes ráno jsme dělaly pořadek ve školním dvoře a ty lipi byly jak úl je napsana v rychlosti z auta
přidáno 30.06.2023 - 15:00
komentářů10(2.)
Pěkně voňavá.
přidáno 30.06.2023 - 14:59
komentářů19(6.)
Psavec: vzala jsem vnoučata do cirkusu B. a těšila se s nimi na slavné medvědy... díky!
přidáno 30.06.2023 - 14:58
komentářů4(1.)
Aby to bylo jen květy, jinak fajn.
přidáno 30.06.2023 - 14:56
komentářů19(5.)
Dobré. Laserová show zakrátko nahradí i lidi
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :
Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming