Pěkné řádky určené mému oblíbenému letnímu nakopávači :) Tedy myslím gin a tonic, nikoliv kokain.
koiška: Děkuji za komentář. Ale opravdu v tom vidíš vyznání? No - je to možné. Ahoj.
koiška: Přesně tak, ať si užívá. Následky - jeho (její) problém. Díky za návštěvu.
Ještě, že tě máme ,
deštík postrádáme ,
tak svlažíme v smíchu oči
tvojí básní žabí, mločí...
deštík postrádáme ,
tak svlažíme v smíchu oči
tvojí básní žabí, mločí...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
MakiLayla řekla o Lusy :Známe se tak krátce a já se cítím, jakobych ji znala věky. Slova nevyjádří to, co teď prožívám... Jsem šťastná, že jsem měla tu čest ji poznat! Nabídla mi pomoc, když jsem byla v nouzi...

