
14.08.2023 - 07:41

9(9.)
Gora: Děkuji za komentář.

14.08.2023 - 00:57

14(12.)
Miňko: Díkec.

13.08.2023 - 23:08

10(9.)
Ta se mi líbí...

13.08.2023 - 23:06

8(7.)
Hodně zajímavá...

13.08.2023 - 23:04

14(11.)
Skvělé!

13.08.2023 - 23:01

12(11.)
Ty nezklameš. Díky!

13.08.2023 - 22:55

11(5.)
Kdo nezná štengar asi nepochopí co je to za hnus.....promiň, vím že to není k tématu ale tuhle poznámku jsem si neodpustil protože znám. Do Šitbořic jsme se chodívali koupat na rybník...

13.08.2023 - 21:41

4(4.)
Yana: to se dost možná v blízké době stane

13.08.2023 - 21:38

5(1.)
Povedené kousky.

13.08.2023 - 21:33

10(8.)
Někdy je ta špína moc zažraná v kůži..

13.08.2023 - 16:52

6(6.)
Psavec: Je to tak. Nejhorší na tom, že je to smrt, zapřičiněna vlastni lehkovážnosti.

13.08.2023 - 16:48

6(5.)
zaseja: To alespoň neskončíš jako DDO (dobrovolný dárce orgánu), jak se v našem kraji přezdívá motorkářum :D

13.08.2023 - 16:42

6(4.)
Koala: Díky. Zkusím s tím ještě něco udělat :D

13.08.2023 - 09:33

11(4.)
Psavec: díky za trefný komentář!

13.08.2023 - 00:06

6(3.)
Pár skleniček, častá příčina.

13.08.2023 - 00:02

11(3.)
Hezká vzpomínka na nehezké časy.

12.08.2023 - 23:14

6(6.)
:D no jo býti tak rostlina samosprašná...

12.08.2023 - 23:09

2(2.)
Moc se mi líbí a skvěle se čte nahlas.

12.08.2023 - 23:06

1(1.)
Skvělé 2,3 a nečekané :)

12.08.2023 - 21:34

23(23.)
Orionka: díky, jsem ráda, že to bereš sportovně :-).