
21.08.2023 - 19:03

11(5.)
Pěkný.
Mám rád neobvyklé formy. "abcd abcd" je už asi moc - pro většinu čtenářů náročnější k uchopení. Ale třeba "abc abc" - ta mi hodně sedí.

21.08.2023 - 18:56

4(3.)
Humor v depce...

21.08.2023 - 18:52

5(5.)
Tohle je super, kámo. Hlavně ta první půlka... :)

21.08.2023 - 18:14

8(6.)
Poezie anonymity: To je, díky.

21.08.2023 - 18:13

14(14.)
Hanulka: Moc děkuju.

21.08.2023 - 18:12

9(9.)
Koala: Dík.

21.08.2023 - 18:11

9(8.)
Gora: Díkec.

21.08.2023 - 18:11

9(7.)
Mlčeti Zlato: Dandy: Moc děkuju.

21.08.2023 - 18:09

9(6.)
Hanulka: Díky.

21.08.2023 - 16:23

5(2.)
Ta nějak to je.
Jen každá má jinou vzdálenos(délku)

21.08.2023 - 15:01

13(1.)
Sasanka : četla jsem ji a slyšela tvůj hlas. Víš udržet si nadšení ze života a radost není snadné. Ale z tebe jde velká hořkost a zatrpklost. Možná se budeš na mne zlobit, ale najdi cestu, aby si došla tam, kam potřebuješ. Přeji ti vše dobré a tu radost ze života. Děkuji.

21.08.2023 - 11:01

5(1.)
s lehkostí a v koncentraci. Boží.

21.08.2023 - 09:38

5(5.)
Pěkná inspirativní momentka.

21.08.2023 - 09:32

2(2.)
Dobře vystihuje pocit před usnutím.

21.08.2023 - 09:14

8(5.)
Budík je nástroj zkázy!

21.08.2023 - 09:14

18(18.)
Těším se na podzim a stejně tak na další tvojí báseň.

21.08.2023 - 08:27

14(13.)
Psavec : kočičanda hezká, moc se ti povedla. Děkuji.

21.08.2023 - 08:19

9(8.)
Homér : přečetla to opravdu jedním dechem. Jednička s *

21.08.2023 - 08:17

9(7.)
Homér ! Přečetla jedním dechem a opravdu super dílko, piš dál. Děkuji.

20.08.2023 - 23:34

5(5.)
Zalít to do betonu,jak trefné