podobná díla k Nevadí:)


přidáno 04.01.2008
hodnoceno 13
čteno 1525(19)
posláno 0
přidáno 21.04.2011
hodnoceno 12
čteno 1422(19)
posláno 0
Je věnovaná. Protože zrovna teď mi chybí. Je to chvilková básnička, je to... něco strašně bezcennýho... pro vás... já tam ale asi pořád budu vidět spoustu náznaků... a důvodů proč... plakat z radosti.. tiše po tmě v mym pokoji... /Mějte hezkej večer/
přidáno 09.06.2008
hodnoceno 14
čteno 1636(35)
posláno 0
vzpomínková..
přidáno 30.11.2007
hodnoceno 10
čteno 1829(28)
posláno 0
v zatisi rybnika..jaa baletiiim
přidáno 03.12.2007
hodnoceno 12
čteno 1813(30)
posláno 0
přišla k nám paní zima a mě políbila múza:)
přidáno 18.11.2007
hodnoceno 17
čteno 2015(27)
posláno 0
včeronoční.nojo.
přidáno 15.10.2009
hodnoceno 11
čteno 2066(39)
posláno 0
(aneb Zbýšovská romance pro Ni, Něho a taky trochu pro Mě) umístěná sem s nejlaskavějším svolení pana J.F. Kaplana, psána pro něj a jeho dívku - anglicky (pokud najdeš chybu-napiš!) zhruba březen nebo duben 08
přidáno 26.01.2009
hodnoceno 9
čteno 1638(16)
posláno 0
Nu... Byla v denících, ale chtěla bych slyšet váš názor jako na báseň samotnou, vaše hodnocení...Takže...!? / aktuální ke dni 14.12.07/
přidáno 29.12.2007
hodnoceno 11
čteno 1765(36)
posláno 0
Zvrácené jako Vomitus sám
přidáno 21.04.2008
hodnoceno 6
čteno 1496(10)
posláno 0
přidáno 16.04.2008
hodnoceno 10
čteno 2059(21)
posláno 0
Je slabá...Moc slabá...
přidáno 17.12.2007
hodnoceno 9
čteno 2423(52)
posláno 0
Holky se milujou na záchodcích "Toilets" s počmáranejma zdma... ( --- inspirovaná trochu slečnou s "TO LOVE A WOMAN" ve statusu na icq... )
přidáno 24.07.2008
hodnoceno 12
čteno 1823(38)
posláno 0
...Lásky! Já se jen tak nevzdám...Bojovala jsem a budu bojovat! Nene, nemysli si, nenechám si tě vzít...!M...
přidáno 28.11.2007
hodnoceno 12
čteno 1524(36)
posláno 0
For M.
přidáno 01.05.2008
hodnoceno 3
čteno 1893(14)
posláno 0
My, básníci dnešního dávnověku - zranitelní a světaznalí... odpusťte, že jsme milovali..!
přidáno 03.12.2007
hodnoceno 5
čteno 2218(33)
posláno 0
pár slov před spánkem, jsem unaven, proto tak krátce....
přidáno 21.08.2008
hodnoceno 5
čteno 2117(17)
posláno 0
Každý to vidí jinak :)
přidáno 22.02.2009
hodnoceno 6
čteno 1468(34)
posláno 0
1|2|3|4|5

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming