|
***
|
|
... pro ni ...
|
|
Romanťárna po dlouhé době :)
|
|
Jedna z mých osobnějších...
|
|
***
|
|
***
|
|
|
|
tato básnička je o tom že můžeme lásku ztratit ale zas jí můžeme najít
|
|
|
|
|
|
Jednoduchá vánoční zamilovaná...
|
|
|
|
..tisickrat jsem ti, silna, postavila pomnik...
a tisickrat te v sobe znovu vzkrisila...
|
|
pátrejme, zkoumejme, objevujme a hlavně mějme se rádi...("peace!";))
|
|
|
|
omylem smazána...opět obnovena...protože prostě má pro mě momentálně mnohem větší význam...omluvte mě:)))
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o jednou uklouznu na slupce od banánu :adel:-) sestrenice;)


