podobná díla k Hodiny na věži


přidáno 04.06.2012
hodnoceno 17
čteno 1711(33)
posláno 0
***
přidáno 08.01.2010
hodnoceno 6
čteno 1397(28)
posláno 0
Jen vyčitky..myslenky a praní..ktery se uz nevratí!!!
přidáno 01.07.2009
hodnoceno 3
čteno 1793(12)
posláno 0
„Odmítáme ty, co nás milují, a milujeme ty, co nás odmítají.“ Seneca
přidáno 01.08.2014
hodnoceno 13
čteno 2048(25)
posláno 0
V Praze už nechci nikdy žít, čtyři měsíce mi bohatě stačily.
přidáno 15.04.2010
hodnoceno 10
čteno 1590(18)
posláno 0
____ticho_____ja______sami_dva____*vypovedmyslenek*
přidáno 14.03.2008
hodnoceno 5
čteno 1678(25)
posláno 0
...pro změnu jedna ze starších...
přidáno 01.06.2009
hodnoceno 5
čteno 2230(27)
posláno 0
přidáno 26.01.2010
hodnoceno 4
čteno 1822(13)
posláno 0
.
přidáno 07.02.2009
hodnoceno 8
čteno 1693(21)
posláno 0
přidáno 22.04.2008
hodnoceno 5
čteno 1825(9)
posláno 0
jak dlouho nás, vás, je to ještě bude bavit? ("tři tequily prosím! merci")
přidáno 29.10.2008
hodnoceno 5
čteno 1705(30)
posláno 0
přidáno 07.09.2009
hodnoceno 10
čteno 2947(56)
posláno 0
minutová miniaturní momentka
přidáno 16.07.2010
hodnoceno 5
čteno 1470(23)
posláno 0
...ta holka stála celou cestu nade mnou a dívala se mi do očí...a já jí tak moc rozuměla...tak moc...
přidáno 29.09.2007
hodnoceno 8
čteno 2226(36)
posláno 0
Dílo vzníklé z koprodukce Kaplan-Šatnářka. Název vypovýdá o obsahu.cca Březen 2008
přidáno 22.01.2009
hodnoceno 18
čteno 1941(31)
posláno 0
přidáno 10.12.2009
hodnoceno 2
čteno 1350(14)
posláno 0
..chvíle rozjímání nad Životem :0)
přidáno 23.06.2012
hodnoceno 7
čteno 1334(12)
posláno 0
?!?
přidáno 07.04.2008
hodnoceno 18
čteno 2146(56)
posláno 0
Děkuju Adrianne za inspiraci...
přidáno 28.08.2008
hodnoceno 10
čteno 1685(30)
posláno 0
ne zrovna můj momentální pocit ze života, ale spíš můj protivník v boji s nekrásnem! a já to prostě nehodlám vzdát!:)
přidáno 13.06.2009
hodnoceno 11
čteno 1744(36)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :
Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming