|
|
|
***
|
|
Jen vyčitky..myslenky a praní..ktery se uz nevratí!!!
|
|
„Odmítáme ty, co nás milují, a milujeme ty, co nás odmítají.“
Seneca
|
|
V Praze už nechci nikdy žít, čtyři měsíce mi bohatě stačily.
|
|
____ticho_____ja______sami_dva____*vypovedmyslenek*
|
|
...pro změnu jedna ze starších...
|
|
|
|
jak dlouho nás, vás, je to ještě bude bavit? ("tři tequily prosím! merci")
|
|
|
|
minutová miniaturní momentka
|
|
...ta holka stála celou cestu nade mnou a dívala se mi do očí...a já jí tak moc rozuměla...tak moc...
|
|
Dílo vzníklé z koprodukce Kaplan-Šatnářka. Název vypovýdá o obsahu.cca Březen 2008
|
|
|
|
..chvíle rozjímání nad Životem :0)
|
|
Děkuju Adrianne za inspiraci...
|
|
ne zrovna můj momentální pocit ze života, ale spíš můj protivník v boji s nekrásnem! a já to prostě nehodlám vzdát!:)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!


