podobná díla k Doslova srdce na dlani


Bez rýmu. Z reality. Průběh lásky.
přidáno 06.05.2011
hodnoceno 8
čteno 1835(22)
posláno 0
přidáno 13.01.2010
hodnoceno 7
čteno 1500(19)
posláno 0
Hoodně osobní a dooost čerstvé...jedna z mála co je věnováno...Bambulce...
přidáno 07.03.2009
hodnoceno 7
čteno 1877(18)
posláno 0
Snad trochu ke cti podzimu,ale není to skoro vůbec o něm...zase se v tom motá moc dalších efektů...jako letní vzpomínky atp....Snad se bude líbit a najde pochopení :-)
přidáno 20.09.2008
hodnoceno 4
čteno 1809(18)
posláno 0
další ze starších kousků, ale mam ho fakt rád, ani nevim proč vlastně
přidáno 26.10.2009
hodnoceno 4
čteno 1437(11)
posláno 0
Napsaná 21.března 2011 :)
přidáno 11.04.2011
hodnoceno 7
čteno 1493(23)
posláno 0
tahle mě napadla, když jsem se koukal na oblohu (děti draky zrovna nepouštěly, ale mně se zachtělo ho zase jít pouštět) Vítám veškeré komentáře, kritiku, hodnocení atd...
přidáno 04.09.2009
hodnoceno 2
čteno 1638(11)
posláno 0
přidáno 02.12.2008
hodnoceno 12
čteno 2128(33)
posláno 0
přidáno 10.01.2010
hodnoceno 6
čteno 1778(18)
posláno 0
přidáno 25.09.2009
hodnoceno 4
čteno 1300(21)
posláno 0
Poetismem ojíněná... Napadla při čtení Nezvala... Je to taková slovní a obrazová hříčka...
přidáno 15.07.2009
hodnoceno 7
čteno 1738(21)
posláno 0
...vím, že to bude těžký a vím, že to jen málokdy dodržim... ale i tak... před ním brečet nehodlám :)
přidáno 20.08.2010
hodnoceno 3
čteno 1569(15)
posláno 0
kdybych napsal něco o sexu, tak to Guru hned smaže
přidáno 14.12.2009
hodnoceno 8
čteno 1850(23)
posláno 0
přidáno 07.09.2009
hodnoceno 8
čteno 1715(14)
posláno 0
jenom drobnost napsaná uprostřed noci v jeho náručí.. =)
přidáno 21.05.2011
hodnoceno 10
čteno 1502(24)
posláno 0
je 2:10 a mě napadaj takový hlouposti.. Pozor na ego a sobeckost!!! To všechno ničí
přidáno 26.12.2008
hodnoceno 4
čteno 1541(12)
posláno 0
co je sen? a co realita? :) ani se mi nechce věřit, že jsem na psance od listopadu nevložila jedinou báseň, tak tu máte jednu pro radost:) snad někoho potěší...*
přidáno 27.02.2010
hodnoceno 8
čteno 2295(41)
posláno 0
přidáno 26.09.2009
hodnoceno 3
čteno 1622(13)
posláno 0
trošku mě zarazilo, že můžu přidat jen jedno dílo za den =D a to jsem vás chtěla zahltit =) no nic...tohle je docela nedávný počin =)
přidáno 16.07.2009
hodnoceno 4
čteno 1545(17)
posláno 0
...---...---...---
přidáno 12.10.2010
hodnoceno 5
čteno 1884(25)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
samiVdavu řekl o Cecidit angelus :
Pokud má někdo vůli na sobě pracovat a brát si něco z kritiky, má šanci se v psaní výrazně zlepšovat. Této autorce nemusíte mít strach říct, že se vám něco nelíbí, pokud je to racionální, na chybě zapracuje a odvděčí se vám dobrým dílem!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming