|
Bez rýmu.
Z reality.
Průběh lásky.
|
|
|
|
Hoodně osobní a dooost čerstvé...jedna z mála co je věnováno...Bambulce...
|
|
Snad trochu ke cti podzimu,ale není to skoro vůbec o něm...zase se v tom motá moc dalších efektů...jako letní vzpomínky atp....Snad se bude líbit a najde pochopení :-)
|
|
další ze starších kousků, ale mam ho fakt rád, ani nevim proč vlastně
|
|
Napsaná 21.března 2011 :)
|
|
tahle mě napadla, když jsem se koukal na oblohu (děti draky zrovna nepouštěly, ale mně se zachtělo ho zase jít pouštět) Vítám veškeré komentáře, kritiku, hodnocení atd...
|
|
|
|
|
|
Poetismem ojíněná... Napadla při čtení Nezvala... Je to taková slovní a obrazová hříčka...
|
|
...vím, že to bude těžký a vím, že to jen málokdy dodržim... ale i tak... před ním brečet nehodlám :)
|
|
kdybych napsal něco o sexu, tak to Guru hned smaže
|
|
jenom drobnost napsaná uprostřed noci v jeho náručí.. =)
|
|
je 2:10 a mě napadaj takový hlouposti..
Pozor na ego a sobeckost!!! To všechno ničí
|
|
co je sen? a co realita? :) ani se mi nechce věřit, že jsem na psance od listopadu nevložila jedinou báseň, tak tu máte jednu pro radost:) snad někoho potěší...*
|
|
|
|
trošku mě zarazilo, že můžu přidat jen jedno dílo za den =D a to jsem vás chtěla zahltit =) no nic...tohle je docela nedávný počin =)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
samiVdavu řekl o Cecidit angelus :Pokud má někdo vůli na sobě pracovat a brát si něco z kritiky, má šanci se v psaní výrazně zlepšovat. Této autorce nemusíte mít strach říct, že se vám něco nelíbí, pokud je to racionální, na chybě zapracuje a odvděčí se vám dobrým dílem!

