|
... :o)
|
|
Vím, přicházím s křížkem po funusu; budiž mi omluvou, že alespoň "počat" byl tento text v únoru :)
|
|
|
|
O válce, smrti a "hrdinech"... Války vznikají jen proto, že se dospělí lidé neumějí nebo nechtějí dohodnout...
|
|
nejak nemuzu psat... http://www.youtube.com/watch?v=NV1ZUionfHk
|
|
"Napiš taky něco o mně.."
"Ok, napíšu, ale neřeknu ti, že to je o tobě..:)"
|
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=JG0xiweOaMw
|
|
náhled do růžové budoucnosti:)
|
|
...* v noci skoro saténové chová se... šíleně... zastavuje čas a nepočítá kroky k lavičkám, kde sama... krmí opavu hlody...*
|
|
................
|
|
kdo nepoznal, neví
|
|
Taková maková...
|
|
Já se zlobím.
A snad mám i právo...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
veronika řekla o TualKraplak :tual, jsi tak zajimava a roztomila holka..ctu vsechno, co napises a i kdyz se to nezda, stopuju te..oslovujes


