podobná díla k Kdo jsem


... :o)
přidáno 25.11.2007
hodnoceno 41
čteno 3174(85)
posláno 0
Vím, přicházím s křížkem po funusu; budiž mi omluvou, že alespoň "počat" byl tento text v únoru :)
přidáno 03.07.2009
hodnoceno 10
čteno 2128(29)
posláno 0
přidáno 30.07.2009
hodnoceno 13
čteno 2377(34)
posláno 0
O válce, smrti a "hrdinech"... Války vznikají jen proto, že se dospělí lidé neumějí nebo nechtějí dohodnout...
přidáno 16.02.2009
hodnoceno 10
čteno 1934(36)
posláno 0
nejak nemuzu psat... http://www.youtube.com/watch?v=NV1ZUionfHk
přidáno 10.12.2009
hodnoceno 8
čteno 1453(29)
posláno 0
I'd rather feel pain than nothing at all...
přidáno 21.02.2009
hodnoceno 15
čteno 2250(28)
posláno 0
"Napiš taky něco o mně.." "Ok, napíšu, ale neřeknu ti, že to je o tobě..:)"
přidáno 25.11.2008
hodnoceno 13
čteno 2000(29)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=JG0xiweOaMw
přidáno 14.03.2009
hodnoceno 11
čteno 1642(35)
posláno 0
přidáno 16.01.2009
hodnoceno 4
čteno 1640(17)
posláno 0
...
přidáno 08.06.2009
hodnoceno 5
čteno 1722(25)
posláno 0
náhled do růžové budoucnosti:)
přidáno 17.01.2009
hodnoceno 4
čteno 1156(12)
posláno 0
...* v noci skoro saténové chová se... šíleně... zastavuje čas a nepočítá kroky k lavičkám, kde sama... krmí opavu hlody...*
přidáno 07.03.2009
hodnoceno 5
čteno 2210(33)
posláno 0
přidáno 03.05.2009
hodnoceno 3
čteno 1547(19)
posláno 0
Pravdivé.
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 9
čteno 6074(106)
posláno 0
................
přidáno 17.01.2009
hodnoceno 5
čteno 1503(19)
posláno 0
kdo nepoznal, neví
přidáno 02.11.2009
hodnoceno 10
čteno 1989(33)
posláno 0
Taková maková...
přidáno 19.01.2009
hodnoceno 3
čteno 1641(6)
posláno 0
Já se zlobím. A snad mám i právo...
přidáno 21.03.2009
hodnoceno 2
čteno 2225(13)
posláno 0
1|2|3|4

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming