|
https://www.youtube.com/watch?v=cEgsUUhqdlg
|
|
Experiment s jedním starším výblitkem. Ale nic tam není náhodně, je to pro hledavce.
|
|
Téma Shibari.Poprvé zkouším nahrát svůj hlas a poslechnout si to co píšu. Je to zvláštní, divné a poskytuje to jinou perspektivu.
|
|
|
|
inspirováno dílem modráska a slovem esence a danou chvílí
|
|
Pocity a reakce na dvě básně jednoho autora,bylo mi z nich dost těžko,takže jsem je musela nějak ztrávit.
|
|
100 let od narození pana B.
|
|
|
|
|
|
Takový pokus.Také máte oblíbené citoslovce? A které to jsou? Moje nejspíš ups, když něco nechtěně rozbiju :) Jestli je to moc hloupé,kliďánko smažu.
|
|
Tematická v těhle vedrech…ale o počasí není.
|
|
|
|
Cokoliv řeknu, může být použito proti mně :)
|
|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=SWLReEoxjFk
|
|
Veršované drabble na zadanná slova:
skořice*slamák*díra*ohnutý*srkat.
|
|
|
|
Čím horší tunel, tím větší světlo na konci.
|
|
|
|
Přesuny z pismáku ... Červen 2012
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
rry řekla o mr Scraper :Úplně moc skvělej kluk:) a taky úžasnej básník:) Jeho básničky prostě mají duši a tak to má být, ne?;)


