|
Přesuny z pismáku, březen 2011, původní anotace:drobnůstky z komentů ;-)
|
Volíme pořád,
zas a znova ...
Opravdu není
šance to změnit?
To ti mám věřit?
Neb jaká by teď byla cena?
Kdyby byla možná
volby změna?
...... .......
...... ....... Nevzdávej se svých snů ;-)
...... ....... to ti nepatří,
...... ....... jen si ujasni,
...... ....... co chceš doopravdy
...... ....... a přibližně asi i kdy
...... .......
Neschopen žil jako mnich.
Býti schopen,
byl by schopen
býti mnichem?
Co vlastně byl?
Tělem? Duchem?
...... .......
...... ....... Mlčet
...... ....... -
...... ....... někdy umím, někdy ne ...
...... .......
...... ....... Ale lze mluvit a přece mlčet,
...... ....... a taky výmluvně mlčet.
...... .......
...... ....... Slyším
...... ....... -
...... ....... někdy lépe, někdy hůř,
...... .......
...... ....... ale ne vždy poslouchám ...
zas a znova ...
Opravdu není
šance to změnit?
To ti mám věřit?
Neb jaká by teď byla cena?
Kdyby byla možná
volby změna?
...... .......
...... ....... Nevzdávej se svých snů ;-)
...... ....... to ti nepatří,
...... ....... jen si ujasni,
...... ....... co chceš doopravdy
...... ....... a přibližně asi i kdy
...... .......
Neschopen žil jako mnich.
Býti schopen,
byl by schopen
býti mnichem?
Co vlastně byl?
Tělem? Duchem?
...... .......
...... ....... Mlčet
...... ....... -
...... ....... někdy umím, někdy ne ...
...... .......
...... ....... Ale lze mluvit a přece mlčet,
...... ....... a taky výmluvně mlčet.
...... .......
...... ....... Slyším
...... ....... -
...... ....... někdy lépe, někdy hůř,
...... .......
...... ....... ale ne vždy poslouchám ...
ŽblaBuňka: Dandy: Brigita: Děkuji za zastavení a přeji krásné a klidné Vánoce
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
drob kůstky ... : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Nejlepší parfém
Předchozí dílo autora : Až ...

