|
|
|
Konečné řešení?
|
|
Nešetřete na výbavě.
|
|
|
|
Jednou tu láhev z oceánu někdo vyloví....
|
|
Jsem nenapravitelná
|
|
|
|
Sasanka možná odhalila.... koho vlastně? Možná floutka? nebo poseru?Hraje si na papeže tenhle Papež Pavel, ale modlit se neumí- element.
|
|
Zní trochu drsně, ale realita je někdy holt taková ...
|
|
|
|
|
|
Takhle úspěchy přeci nekončí?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasně, že všichni utečou
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)

