|
|
|
|
|
|
|
|
|
Važ si toho, co máš.
|
|
|
|
|
|
|
|
Pokud by nebyly představy,bylo by lásky víc nebo méně?
|
|
z vlastní zkušenosti,,a je to tak...
|
|
co s nima?
|
|
|
|
život je
|
|
....
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepovedená báseň o nepovedené lásce
|
|
Na téma: Noc splněných přání.
|
|
|
1|2

