podobná díla k Co dělat ?


Prostě někdy je člověku neveselo.
přidáno 01.12.2021
hodnoceno 12
čteno 933(12)
posláno 0
Když to maso tak pěkně pejskům voní.
přidáno 22.03.2019
hodnoceno 9
čteno 1379(8)
posláno 0
V každé lži je pravda, v každé pravdě lež.Osvoboditel je okupant a okupant je osvoboditel.
přidáno 17.05.2021
hodnoceno 7
čteno 920(12)
posláno 0
A pořád neni líp, právě se zotavuju z britské mutace;-)
přidáno 10.02.2021
hodnoceno 7
čteno 1128(19)
posláno 0
Nečekejte něžnou poezii o mateřství, ale to nejtemnější, co v sobě žena-matka může objevit, i když stále jedná z lásky, laskavosti a nesobeckosti. Báseň je surová, upřímná. Žádná pohádka. Psáno pro všechny ženy, které byly matkami jen na chvíli, nebo navždycky, ale potichu. I pro všechny ostatní, aby mohli lépe pochopit. Uvidíte sami, co ve vás zanechá.
přidáno 11.07.2025
hodnoceno 5
čteno 294(12)
posláno 0
přidáno 26.02.2021
hodnoceno 18
čteno 1220(27)
posláno 0
Jedna mini pro potěchu duše.
přidáno 03.12.2022
hodnoceno 4
čteno 722(15)
posláno 0
Někteří starouškové to dobře znají.
přidáno 25.07.2024
hodnoceno 5
čteno 486(9)
posláno 0
přidáno 02.12.2021
hodnoceno 7
čteno 987(12)
posláno 0
přidáno 17.09.2022
hodnoceno 7
čteno 807(18)
posláno 0
přidáno 04.12.2021
hodnoceno 4
čteno 944(12)
posláno 0
Je to hnus velebnosti. Za tenhle kousek může špatná nálada a Homér ;)
přidáno 05.03.2023
hodnoceno 6
čteno 715(14)
posláno 0
přidáno 26.04.2021
hodnoceno 6
čteno 943(12)
posláno 0
přidáno 19.09.2022
hodnoceno 3
čteno 647(13)
posláno 0
Když jsi daleko.
přidáno 22.03.2023
hodnoceno 7
čteno 789(11)
posláno 0
Vymýšlel jsem kdesi jinde na téma "Pod peřinou!" Tam už je zhodnoceno a odtajněno, takže vkládám i sem...
přidáno 11.12.2020
hodnoceno 10
čteno 1026(12)
posláno 0
Nějak se to všechno začíná spojovat do depresí...
přidáno 28.03.2020
hodnoceno 8
čteno 1191(11)
posláno 0
přidáno 18.01.2022
hodnoceno 7
čteno 879(12)
posláno 0
Po dlouhé době jsem se rozhodla publikovat, od poslední básní plných lásky k mé přítelkyni, se nebe nademnou potemnilo a já jsem zpět u depresivní tvorby, kterou ale shledávám velmi terapeutickou. A tak jako většina velkých básnických es se má tvorba pod tíhou emocí pozvedla a prohloubila.
přidáno 27.03.2023
hodnoceno 2
čteno 525(8)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
veronika řekla o Adrianne Nesser :
anett.. neskutecne si vazim ty duvery, co ke mne mas..ses hezka,chytra,uprimna holka..co ma svy pravy nazory a skvelou poezii plnou lasky, porozumeni, zivota..delas to dobre..bud ty..protoze takhle ses nejlepsi.. sem rada, ze te znam..**
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming