|
|
V rámech skel třískotu
Potlesk prázdných dlaní
prořídli jsme v samotu
psaní písně beze spaní
V bezostyšném alobalu
Mrzačíme paznechtů rány
prázdota plného kdys sálu
Umiráme obklopeni sami
V trnech tíhy trvanlivosti
Popraskané máme rety
Dýchání nutnou nutností
A na hrob?
Dejte mi květy
Potlesk prázdných dlaní
prořídli jsme v samotu
psaní písně beze spaní
V bezostyšném alobalu
Mrzačíme paznechtů rány
prázdota plného kdys sálu
Umiráme obklopeni sami
V trnech tíhy trvanlivosti
Popraskané máme rety
Dýchání nutnou nutností
A na hrob?
Dejte mi květy
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Netleskejte, odcházím. : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Válka
Předchozí dílo autora : Trpkost pastvin
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)

