přidáno 11.05.2026
hodnoceno 10
čteno 112(15)
posláno 0
V rámech skel třískotu
Potlesk prázdných dlaní
prořídli jsme v samotu
psaní písně beze spaní

V bezostyšném alobalu
Mrzačíme paznechtů rány
prázdota plného kdys sálu
Umiráme obklopeni sami

V trnech tíhy trvanlivosti
Popraskané máme rety
Dýchání nutnou nutností
A na hrob?
Dejte mi květy
přidáno 20.05.2026 - 23:53
Audrey Diamond: děkuji
přidáno 20.05.2026 - 23:53
Psavec: to mne těší, děkuji
přidáno 19.05.2026 - 00:33
Hezká ;)
přidáno 13.05.2026 - 22:29
Zaujala.
přidáno 11.05.2026 - 21:41
Vaska49: trochu mi ujela gramatika opraveno a děkuji
přidáno 11.05.2026 - 21:03
Pěkné dílo. Zvlášť se mi líbí slovo besozištný, i když nevím, co to je.
přidáno 11.05.2026 - 15:34
Dandy: děkuji
přidáno 11.05.2026 - 15:34
KarelVrba: dekuji
přidáno 11.05.2026 - 07:56
Zajímavé, přirozené.
přidáno 11.05.2026 - 07:50
Zajimavá líbí.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Netleskejte, odcházím. : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Válka
Předchozí dílo autora : Trpkost pastvin

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming