|
|
|
V příštím životě poznáme se ze zadu
|
|
Only good system is sound system
|
|
temnota je plná barev *tohle jsem našla v našem společném pokoji a pospojovala to dohromady...vznikla z toho dobrá slátanina ;D
|
|
Fascinuje mě, že jsme na planetě, která letí vesmírem :));P
|
|
ÍTSIVÁNEN A ÍŽL DAN ÍZĚTÍVZ AKSÁL
|
|
|
|
*breakcore*
|
|
|
|
|
|
Obraz vložen do galerie i s textem, ale asi nejde vidět? Jde prosim Vás i sem vkládat obrázky k textu popřípadě jak? Díky dík ;):)
|
|
|
|
|
|
Něco k zamyšlení. Já mám jasno, co vy? ;)
|
|
:-)
|
|
|
|
|
|
Nedopsánky II.
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Severka řekla o black.heart :Má srdce, ve kterém kvetou černé kopretiny....omamně voní, zůstává svá...moc si vážím našeho přátelství květinko ;)

