podobná díla k Hraběti


O neuchopitelnosti kouzla ženskosti. Pro všechny skvělý ženský.
přidáno 26.04.2016
hodnoceno 16
čteno 1880(27)
posláno 0
Milé kolegyně. Vy, které máte svoji domácnost, tohle jsem měl pro vás nachystané naživo, leč daly jste mi košem, musíte se spokojit s písmenky na monitoru.
přidáno 21.09.2016
hodnoceno 13
čteno 1633(25)
posláno 0
Zděděná báseň. Autorka Šárka Hurtová.
přidáno 13.01.2015
hodnoceno 15
čteno 1685(26)
posláno 0
vcelku reálná představa citu, který existuje jen v paralelním světě ... upravená verze
přidáno 13.03.2018
hodnoceno 19
čteno 1392(27)
posláno 0
přidáno 21.09.2012
hodnoceno 12
čteno 1257(17)
posláno 0
nepíšu, neb nemám čas, však básník ve mne neumřel...
přidáno 14.07.2014
hodnoceno 15
čteno 1821(27)
posláno 0
Oblázková onanie
přidáno 22.02.2018
hodnoceno 8
čteno 1605(18)
posláno 0
a dýchej se mnou ...
přidáno 26.08.2014
hodnoceno 24
čteno 1946(28)
posláno 0
"Tady je to mé tajemství, úplně prostinké: správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné." miniatura z 2010
přidáno 06.11.2020
hodnoceno 3
čteno 1099(15)
posláno 0
inspiroval jsem se jednou úžasnou dámou a románem z Francie.
přidáno 18.11.2014
hodnoceno 17
čteno 1527(26)
posláno 0
o ztracené iluzi... o potřebě tkaniček v našem životě... o zbytečném strachu z odmítnutí
přidáno 14.08.2018
hodnoceno 8
čteno 1579(20)
posláno 0
přidáno 20.11.2020
hodnoceno 10
čteno 1162(14)
posláno 0
Sním a vím že bolí to i hřeje
přidáno 29.11.2014
hodnoceno 12
čteno 1722(15)
posláno 0
síla setkání
přidáno 14.05.2020
hodnoceno 4
čteno 1382(17)
posláno 0
Vyhrabal jsem starší sešit, kde jsou básničky, které jsem psal tak před deseti lety..No,ty verše jsou dost klišé,ale pro zajímavost to sem dám-a není to humorné..ono moc srandy taky není vždycky sranda..se mi zdá:-)
přidáno 27.02.2013
hodnoceno 6
čteno 1377(14)
posláno 0
tentokrát jiná kategorie???
přidáno 16.01.2021
hodnoceno 8
čteno 818(13)
posláno 0
jen pro dva
přidáno 26.12.2014
hodnoceno 23
čteno 1800(35)
posláno 0
1|2|3
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming