|
A tak nějak mi po tom všem pátrání a snažení přijde, že se stejně všechno (z)mění a je jen jediná věc, která zůstane. Moje tělo. Jak se tedy definovat?
|
|
Přirozená tma je lepší než nepřirozené světlo
|
|
|
|
Vzkaz pro M. - snažím se o optimismus, seč můžu...
|
|
Někdy si příroda nedá moc záležet.
|
|
možná se trochu vynořuji ze skepse posledních dnů, měsíců...
|
|
Chyba se vloudila.
|
|
Děda dostal rozum.
|
|
|
|
Rozhovor.
|
|
Brno dnes 12.15 Po operaci očí mi moje beruška řekla:"Já vidím." :)
|
|
|
|
Kdo má víc, vyhrává.
|
|
Básničky už tolik netáhnou.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
milancholik řekl o Dívka v modrém :Výjimečná slečna, spřízněná, jedinečná... Kvítí, které kouzlí na mé tváři úsměvy a hřeje u srdíčka :-)

