podobná díla k ANTIKRIST


Zjistil jsem jednoho ne moc krásného dne,že mám asi 15kg a možná i víc nadváhu,hlavně břicho..Není to opravdu nic pěkného a fyzicky taky dost problém...hm.
přidáno 22.08.2012
hodnoceno 14
čteno 1312(21)
posláno 0
:-) Omlouvám se všem Hankám,pokud by se jich tato říkanka nějak dotkla..
přidáno 23.08.2012
hodnoceno 22
čteno 2152(22)
posláno 0
Vraťa-můj kamarád a velký humorista,jak jsem už říkal,mě jednou požádal ať mu napíšu veršovanou žádost na Obecní úřad,aby mu zrušili poplatek za jeho psa.Tedy fenku Dorinku. Tak jsem mu to sesmolil takto-a on to tam poslal.:-)
přidáno 08.08.2012
hodnoceno 15
čteno 1588(15)
posláno 0
:-)
přidáno 29.07.2012
hodnoceno 12
čteno 1684(15)
posláno 0
Ehm..
přidáno 19.01.2013
hodnoceno 13
čteno 1840(21)
posláno 0
Dám sem tři zveršované monology-monolog ateisty,monolog věřícího,a monolog-závěrečný-humoristy,tedy můj,ale to je spíš komentář..:-)Ty první dva,jsou jen takový postřeh z náboženských i ateistických internetových diskusí a reakcí na tu druhou stranu.Takže -taron-ne můj výmysl,jen můj komentář k dění,jak se mi píše nejlíp..Ve verších..:- )
přidáno 01.02.2013
hodnoceno 15
čteno 1466(12)
posláno 0
:-)
přidáno 12.08.2012
hodnoceno 16
čteno 1605(16)
posláno 0
Toto se jednou stalo když můj synek-teď už osmnáctiletý-měl asi dva-tři roky,dětské spontánní výšplechty jsou často originální.. Toto je poslední říkanka na humornou notu-mám jich ještě dost,ale myslím že měně je někdy více,tak snad někdy později..:-)
přidáno 13.08.2012
hodnoceno 9
čteno 1674(9)
posláno 0
:-)
přidáno 03.08.2012
hodnoceno 9
čteno 1908(13)
posláno 0
To je dnes..? :-)
přidáno 13.07.2012
hodnoceno 11
čteno 1343(19)
posláno 0
Jednou jsem dal své kamarádcek narozeninám takový ozdobný hrnek a takové přání..
přidáno 31.08.2012
hodnoceno 12
čteno 2633(22)
posláno 0
:-)
přidáno 10.08.2012
hodnoceno 13
čteno 1647(21)
posláno 0
:-) Upozorňuju, že můj syn se jmenuje Jirka a má skoro devatenáct let..:-)
přidáno 07.09.2012
hodnoceno 11
čteno 1556(17)
posláno 0
Velká smůla.
přidáno 17.04.2020
hodnoceno 17
čteno 1110(13)
posláno 0
Kašmír je drahá surovina a může Vás přijít i hodně draho...
přidáno 17.06.2026
hodnoceno 6
čteno 60(7)
posláno 0
:-) :-(
přidáno 27.07.2012
hodnoceno 9
čteno 1454(18)
posláno 0
Ještě pár jmen přidám.
přidáno 05.12.2020
hodnoceno 15
čteno 878(16)
posláno 0
........
přidáno 13.01.2019
hodnoceno 8
čteno 1143(13)
posláno 0
Něco na pobavení.
přidáno 22.04.2020
hodnoceno 12
čteno 972(16)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Jsoucno řekl o štiler :
Kamarád ve zbrani, expert v kouzlení. Pár společných zážitků, které mě baví ještě teď. Jeho tvorba je v těchto končinách potřeba jako vodka na stranické schůzi. Cynik se skvělým darem dokonale a z fleku přetextovat jakoukoliv písničku.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming