|
|
|
hnusné
|
|
9. 12. 2004
|
|
V názvu není chyba
|
|
...když už sem dáváte ty cizojazyčné, tož jedna španělská...
|
|
|
|
Vzpomínka na V.Havla/to jsem si nemohl odpustit.
|
|
Není třeba se urážet, určitě existují i básnící krásní a pořádkumilovní, ba pedantičtí, ačkoliv o tom dost pochybuji, bude jich jako šafránu:)
Básnířky jsou naopak krásné všechny, to dá rozum:)
|
|
|
|
...
|
|
...implozivní exploze...
|
|
Znáte to, když projede tramvaj (čti šalina) a klepe se vše kolem?
|
|
vyhulená poezie
|
|
|


