|
Stojí nám to za to ?
|
|
Proč je to mužský pokolení tak natvrdlý?
|
|
Jen taková malá úvaha nad krásou a kouzlem polibku.
Předem děkuji za komentáře a hodnocení.
|
|
|
|
to mám v horoskopu - teda ten název.
|
|
Stojí nám to za to ?
|
|
Proč je to mužský pokolení tak natvrdlý?
|
|
Jen taková malá úvaha nad krásou a kouzlem polibku.
Předem děkuji za komentáře a hodnocení.
|
|
|
|
to mám v horoskopu - teda ten název.
|