|
Nejsem si jist, ale lesem už jsem mockrát byl. Dneska zas.
|
|
|
|
930 ha rašeliny
|
|
To si děláš srandu, psavče! Od rána mám ke zveřejnění připravenou tuhle sardinkovou a než se k tomu dostanu, ty sem mrskneš mírnyx-týrnyx svojí báseň o rybách...no nic, snad se kvůli tomu motyčkama neposekáme.
|
|
(Botanica poetry)
|
|
|
|
Drabble na den stromů.
|
|
|
|
jako partyzán
|
|
Touhle básní jsem kdysi začal,možná byla první.
|
|
|
|
|
|
Popis dnešní raní krajiny a pocitů...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marshal [15], rum.em [15], Fabulos [14], Ellie [14], Mitch Rowbrindger [11], Rusalka [11], Atti [9], Stínová holka [9], Kelaira [7], Tyra(nka) [3], Glorie [2]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)

