|
... :o)
|
|
-nenapadl mě lepší název.. třeba časem změnim-
|
|
přeberte si to jak chcete
|
|
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
|
|
„Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost.“ Shaw George Bernard
|
|
|
|
:o) společná práce škrabáka a roztomilé nejmilejší nejhodnější Lízinky :-D
|
|
:o)
|
|
...
|
|
psána v rozmezí od jedenácti do jedné v noci:)...před koncem školního roku, kdy jsem se topila v učení...takže vzpomínka na školu...
|
|
:)
|
|
:)
|
|
. asi tak...přesně to plánuju zejtra celej den...bohemia jazz fest... záchrana........
|
|
aneb ranní cigaretka jedné imaginární osoby...inspirací mi byla Antidepresivní rybička od Vypsaný fixy
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
opicka [18], Alexandra Yuki [17], ivetka1993 [15], snake_01 [4]» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o colorka :Úžasně praštěná dívčina z Trutnova. :-D Leni, to jméno ti sluší mnohem víc, než mně... ;o)

