podobná díla k Lovesong


přidáno 16.04.2015
hodnoceno 15
čteno 1989(19)
posláno 0
Další zamilovaná z mého románu Ve spirále osudu :)
přidáno 01.01.2015
hodnoceno 14
čteno 1591(18)
posláno 0
Sonet sicilský. Zadaná slova: Slunce les kytice škola klobouk
přidáno 01.04.2015
hodnoceno 19
čteno 1356(14)
posláno 0
přidáno 25.10.2014
hodnoceno 9
čteno 2023(24)
posláno 0
... trochu jiné vyznání ...
přidáno 19.03.2012
hodnoceno 14
čteno 2409(21)
posláno 0
Dlouho jsem chtěl vytvořit něco lehce načichlého latinou. Nevím, jestli to klaplo, každopádně jsem u toho zjistil, že roubovat slova na hudbu je mnohem zapeklitější, než roubovat hudbu na slova :-)
přidáno 07.10.2014
hodnoceno 20
čteno 1626(26)
posláno 0
Soutěžní triolet. Povinná slova: dveře, mlčení, ruka, tělo, chvíle.
přidáno 26.03.2015
hodnoceno 21
čteno 1365(21)
posláno 0
...
přidáno 30.11.2014
hodnoceno 18
čteno 1178(15)
posláno 0
jako ve snu
přidáno 28.10.2014
hodnoceno 21
čteno 2023(19)
posláno 0
V tejto verzii bola napokon prednesená na obrade, v sobotu, 6.9.2014.
přidáno 08.09.2014
hodnoceno 12
čteno 1253(14)
posláno 0
...
přidáno 21.12.2014
hodnoceno 14
čteno 1188(10)
posláno 0
O neuchopitelnosti kouzla ženskosti. Pro všechny skvělý ženský.
přidáno 26.04.2016
hodnoceno 16
čteno 1879(27)
posláno 0
přidáno 18.11.2013
hodnoceno 17
čteno 1480(17)
posláno 0
jen pro dva
přidáno 26.12.2014
hodnoceno 23
čteno 1800(35)
posláno 0
je "vysněné reálno" reálnem? Není...proto tato blbá báseň...už teď mám na ni zlost. Povšimněme si však ( exkurse, nebo sebepozorování?), že na báseň..ne sama na sebe...což je podezřelé :))))
přidáno 28.09.2014
hodnoceno 11
čteno 1594(23)
posláno 0
přidáno 25.02.2015
hodnoceno 13
čteno 1695(20)
posláno 0
1|2|3|4
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :
Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming