|
... :o)
|
|
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
|
|
-nenapadl mě lepší název.. třeba časem změnim-
|
|
přeberte si to jak chcete
|
|
:)
|
|
...
|
|
„Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost.“ Shaw George Bernard
|
|
/////
|
|
... sluchátka ;)
|
|
asi celkem uhozená... ale co víc byste mohli chtít...
čtěte pouze na vlastní riziko... nebezpečí újmy na zdraví a životě...
|
|
:o) společná práce škrabáka a roztomilé nejmilejší nejhodnější Lízinky :-D
|
|
Někdo se přidá, jiný zavrhne. Je to jen vyjádření subjektivního pocitu. Nic víc v tom není radno hledat.
|
|
*
|
|
:o)
|
|
jedinečnost mnoha mála
|
|
původně pro tématickou soutěž "fotoinspirace"...
bohužel jsem to v čas nedokončil...
|
|
přeci jen s trošičku menším opožděním.. původně myšleno jako soutěžní dílo na tema: šeptání jednoho člověka.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )


