... :o)
přidáno 25.11.2007
hodnoceno 41
čteno 3173(85)
posláno 0
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
přidáno 17.09.2008
hodnoceno 13
čteno 1870(38)
posláno 0
-nenapadl mě lepší název.. třeba časem změnim-
přidáno 27.05.2008
hodnoceno 18
čteno 2102(47)
posláno 0
přeberte si to jak chcete
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 24
čteno 2259(55)
posláno 0
Próza, co se tváří jako poezie...
přidáno 04.05.2008
hodnoceno 19
čteno 1875(27)
posláno 0
:)
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 19
čteno 1833(31)
posláno 0
...
přidáno 17.11.2007
hodnoceno 20
čteno 1756(36)
posláno 0
„Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost.“ Shaw George Bernard
přidáno 28.01.2009
hodnoceno 15
čteno 1846(31)
posláno 0
/////
přidáno 28.01.2009
hodnoceno 12
čteno 2274(43)
posláno 0
Moje nejstarší dílo...
přidáno 30.03.2008
hodnoceno 13
čteno 2027(38)
posláno 0
... sluchátka ;)
přidáno 23.11.2008
hodnoceno 10
čteno 2307(35)
posláno 0
asi celkem uhozená... ale co víc byste mohli chtít... čtěte pouze na vlastní riziko... nebezpečí újmy na zdraví a životě...
přidáno 23.01.2008
hodnoceno 22
čteno 2058(41)
posláno 0
Pocitovka z jedné hodiny ranní.
přidáno 29.03.2023
hodnoceno 12
čteno 663(15)
posláno 0
:o) společná práce škrabáka a roztomilé nejmilejší nejhodnější Lízinky :-D
přidáno 02.07.2008
hodnoceno 13
čteno 2262(31)
posláno 0
Někdo se přidá, jiný zavrhne. Je to jen vyjádření subjektivního pocitu. Nic víc v tom není radno hledat.
přidáno 30.11.2009
hodnoceno 15
čteno 1566(13)
posláno 0
*
přidáno 19.11.2008
hodnoceno 12
čteno 2111(35)
posláno 0
:o)
přidáno 11.11.2007
hodnoceno 16
čteno 2041(41)
posláno 0
jedinečnost mnoha mála
přidáno 12.03.2012
hodnoceno 7
čteno 1434(19)
posláno 0
původně pro tématickou soutěž "fotoinspirace"... bohužel jsem to v čas nedokončil...
přidáno 03.01.2011
hodnoceno 11
čteno 1828(21)
posláno 0
přeci jen s trošičku menším opožděním.. původně myšleno jako soutěžní dílo na tema: šeptání jednoho člověka.
přidáno 20.08.2008
hodnoceno 10
čteno 1875(42)
posláno 0
1|2|3|4|5
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :
Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming