|
|
|
text: Severák
hudba a zpěv: Johanka
|
|
|
|
úterní dávka patosu, nahraná volšovýma rukama a pochrchlávající zvukovkou.
|
|
Na melodii písně "Buráky" o výuce objektově orientovaného programování na FIT (Fakultě informačních technologií). https://www.youtube.com/watch?v=hMc6pAxOI9w
|
|
píseň o písních, o přírodě, o živé vodě... A k té mp3: jedná se jen o základní náčrt - ještě by tam měl být saxofon, basa a další nástroje...
|
|
Bráchovi.
https://www.youtube.com/watch?v=SrBoPxH49sw
|
|
...jinak, než jak to vypadá.
|
|
Jedna z mých nejoblíbenějších písní.
E
|
|
Trochu dost přeslazená písnička. A jako báseň celkem nerytmická. Ale musel jsem si ji napsat. Nedávno mi po jednom rozhovoru došlo, jak neskutečné mám štěstí, že mě přes moji lenost, sobeckost, neschopnost, nespolehlivost a nesvědomitost, nejkrásnější z múz, Euterpé, pořád ještě nezatratila. Nevím proč. Zaslouží si lepší zacházení.
/rychlonahrávka v práci/
|
|
Další z těch starších, špatně nahraných. Lépe to vážně nešlo.
A prosím o kritiku. Nestyďte se, jen do mě! klidně na mailbox :)
|
|
Věnováno Pájovi, Barunce a Jůlince.
pozn.: https://www.youtube.com/watch?v=geLGnHizeJM&t=321s
|
|
|
|
|
|
Vždycky bylo mým snem složit písničku v elfštině. Tak tu je. Elfologové se zdrží svých komentářů, vím že to není gramaticky správně. Používala jsem prostý slovník Quenijštiny stažený z internetu.
A omlouvám se za jeden ten zkažený tón.
|
|
rap a text: MC Severák; hudba: Frank Nora Midnight Casette System
|
|
Vím o těch špatných přízvucích ve zpěvu, ale snad tu drobnost kamarádce (autorka hudby) odpustíte...
|
|
Nová píseň. Moderní folk.
|
|
Omluva za nahrávku.
|
|
(...pro ty, co četli "Putování za švestkovou vůní"...)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
veronika řekla o Liss Durman :liss..rozumime si, vzdycky se ti snazim komentem neco sdelit, ale asi ne vzdycky se mi to podari..co bych ti chtela rict je to, ze sem rada, ze te znam-neznam a jestli si v ty plzni, tak se koukej nekdy ozvat...:)...libi se mi, jak si uprimna a stojis si za tim svym..


