|
|
|
text: Severák
hudba a zpěv: Johanka
|
|
|
|
úterní dávka patosu, nahraná volšovýma rukama a pochrchlávající zvukovkou.
|
|
tak jo trošku jsem si ujela
|
|
Jednoduše jednoduchá
|
|
bilanční, potemnělá, stavitelská
|
|
hromada rýmů
|
|
Omlouvám se za pár překlepů a přeřeků. Musel jsem si to nahrát. Jinak bych to byl schopnej zapomenout. Znám se.
|
|
Na melodii písně "Buráky" o výuce objektově orientovaného programování na FIT (Fakultě informačních technologií). https://www.youtube.com/watch?v=hMc6pAxOI9w
|
|
píseň o písních, o přírodě, o živé vodě... A k té mp3: jedná se jen o základní náčrt - ještě by tam měl být saxofon, basa a další nástroje...
|
|
Bráchovi.
https://www.youtube.com/watch?v=SrBoPxH49sw
|
|
...jinak, než jak to vypadá.
|
|
Jedna z mých nejoblíbenějších písní.
E
|
|
Trochu dost přeslazená písnička. A jako báseň celkem nerytmická. Ale musel jsem si ji napsat. Nedávno mi po jednom rozhovoru došlo, jak neskutečné mám štěstí, že mě přes moji lenost, sobeckost, neschopnost, nespolehlivost a nesvědomitost, nejkrásnější z múz, Euterpé, pořád ještě nezatratila. Nevím proč. Zaslouží si lepší zacházení.
/rychlonahrávka v práci/
|
|
Další z těch starších, špatně nahraných. Lépe to vážně nešlo.
A prosím o kritiku. Nestyďte se, jen do mě! klidně na mailbox :)
|
|
Věnováno Pájovi, Barunce a Jůlince.
pozn.: https://www.youtube.com/watch?v=geLGnHizeJM&t=321s
|
|
|
|
|
|
Vždycky bylo mým snem složit písničku v elfštině. Tak tu je. Elfologové se zdrží svých komentářů, vím že to není gramaticky správně. Používala jsem prostý slovník Quenijštiny stažený z internetu.
A omlouvám se za jeden ten zkažený tón.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Singularis řekla o Máta :Opravdu se vyzná v psychologii a užívá si to. Píše úžasně dokonalé romány, jen mi nevyhovuje jejich výstavba: Vyhýbá se uvádění jmen postav a při čtení zprvu není zřejmé, co je důležité a co ne. Vše se odhaluje až postupně, což činí román napínavým a dodává mu spád.


