|
|
|
|
Texty mě nenapadaj,
myšlenky bolavý,
vzpomínky neuvadaj,
počasí sychravý.
Né, já nevím,
kolik bude to slok,
nic mě nenapadá,
to jen ta nálada má,
to jen ta má nálada
ta musí psát.
A když je někdy nejhůř,
tak stačí slunci nastavit svou tvář.
A všechno co je špatný,
zase jednou přejde.
A všechno co je špatný,
tak přebije jeho jasná zář.
Na mraky se nekoukej,
ty Ti neporadí.
To ke slunci se ohlížej,
slunce je jasná hvězda,
ta jasná hvězda veliká,
co nám život dává.
Slunce, slunce svítí
a z mráků přece prší
a pocity v mém srdci
roztávají...
myšlenky bolavý,
vzpomínky neuvadaj,
počasí sychravý.
Né, já nevím,
kolik bude to slok,
nic mě nenapadá,
to jen ta nálada má,
to jen ta má nálada
ta musí psát.
A když je někdy nejhůř,
tak stačí slunci nastavit svou tvář.
A všechno co je špatný,
zase jednou přejde.
A všechno co je špatný,
tak přebije jeho jasná zář.
Na mraky se nekoukej,
ty Ti neporadí.
To ke slunci se ohlížej,
slunce je jasná hvězda,
ta jasná hvězda veliká,
co nám život dává.
Slunce, slunce svítí
a z mráků přece prší
a pocity v mém srdci
roztávají...
Na mě moc gramatických rýmů a klišé (např. tvář x zář) a taky to pozitivní poselství mi přijde dost umělé.
A když je někdy nejhůř,
tak stačí slunci nastavit svou tvář.
A všechno co je špatný,
zase jednou přejde.
A všechno co je špatný,
tak přebije jeho jasná zář.
Tohto sa držte, Po daždi vždy vyjde slnko.
tak stačí slunci nastavit svou tvář.
A všechno co je špatný,
zase jednou přejde.
A všechno co je špatný,
tak přebije jeho jasná zář.
Tohto sa držte, Po daždi vždy vyjde slnko.
poll: Vidíš, to bude asi tím, že jsem před složením písně poslouchala zrovna Nohavicu :)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Texty mě nenapadaj : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Modrá je barva smutku
Předchozí dílo autora : Oblaka mlhy
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))


