|
Je to vlastně takové zamyšlení nad významy podobných, a přece jiných, slov.
|
|
Jedna starší miniaturka, jen pocit, třeba někoho osloví
|
|
Nejlepší na tom všem je, že pokud si to dovolíme, tento pocit nás bude doprovázet každičkým dnem našeho života. Stačí otevřít svá srdce, vyzdvihnout duši a nechat lásku plynout.
Pak každý z nás pocítí to opravdové bohatství.
|
|
Nic světoborného. Miniatura, která jistě napadla již spoustu amatérských básníků přede mnou.
|
|
...foukal vítr.sorry, musím si to sem na chvíli odložit.
|
|
|
|
|
|
Trochu omšelej název, ale posuďte - jak líp to nazvat???
|
|
|
|
|
|
..nejsme sami jež časem přicházíme o mládí.. :)
-taková hovadinka-
|
|
__
|
|
prozaická mezihra
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
miss.Lily [17], LoveWillTearUsApart [17], Benfred [15], Schafbock [15], prodigymajk [14], Eristees [10], CharlieB [9], romeo [5], TrufalaNadej [1], Krtek [1]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Severka :Slečna.. co ji vůbec nemusíte znát osobně, abyste stačili pochopit alespon tak důležitou věco, jako je její světluškovské poslání... :)

