podobná díla k Veřejné objetí


přidáno 22.10.2014
hodnoceno 23
čteno 1437(29)
posláno 0
přidáno 17.02.2015
hodnoceno 34
čteno 1855(28)
posláno 0
Díky Cvokhauz za to, že mě znovu nakopla do psaní.
přidáno 12.02.2014
hodnoceno 10
čteno 1714(24)
posláno 0
přidáno 08.04.2015
hodnoceno 31
čteno 1931(26)
posláno 0
můžete si domyslet cokoli... takový.. téměř zimní splín... bez souvislostí...
přidáno 21.11.2007
hodnoceno 14
čteno 2317(35)
posláno 0
Třeba se v ní pár lidí najde :)
přidáno 17.01.2015
hodnoceno 11
čteno 1638(19)
posláno 0
přidáno 24.07.2015
hodnoceno 9
čteno 1135(25)
posláno 0
přidáno 08.05.2018
hodnoceno 4
čteno 1550(19)
posláno 0
(inspirováno Smíchovským nádražím...)
přidáno 19.01.2015
hodnoceno 14
čteno 1157(15)
posláno 0
No, doraziv domů z našeho srazu, napsav první řádky, mi vytanulo na mysli, že tato báseň musí být nezapomenutelná, ale nakonec z ní vzniklo toto. Nespokojeně si to čtu, nic moc poetického, naprostý průměr, o touhách? O tom, že mi něco nezkyslo? O hraní si a nakonec se někomu "oddávám"? Pak mi to došlo. Všichni jsme tam byli, abychom darovali kus sebe druhým... Otevřenost na psaneckých srazech je jedinečná, děkuji všem.
přidáno 21.09.2014
hodnoceno 24
čteno 2007(33)
posláno 0
přidáno 20.01.2015
hodnoceno 27
čteno 1531(24)
posláno 0
přidáno 26.08.2015
hodnoceno 8
čteno 1188(11)
posláno 0
přidáno 27.01.2015
hodnoceno 14
čteno 1610(15)
posláno 0
věřte tomu nebo ne, ale báseň obsahuje narážku na špionážní thriller Tři dny kondora
přidáno 28.08.2015
hodnoceno 17
čteno 1651(30)
posláno 0
Zas trochu naivní. Podle jedné z nejoptimističtějších písniček, co znám. Promiňte :-)
přidáno 19.12.2013
hodnoceno 11
čteno 1599(26)
posláno 0
přidáno 27.11.2017
hodnoceno 19
čteno 2681(26)
posláno 0
...
přidáno 30.11.2008
hodnoceno 3
čteno 1678(13)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Lizzzie :
Hvězdy jsou jak slunečnice nad Brnem... nebo jak to bylo? :) super básnířka :)..... její básně mě vždy chytnou a nepustí... protože je z nich cítit úžasná člověčina :) a nejen ta :) ... a Brno je další plus :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming