|
|
|
|
|
finále :)
|
|
|
|
|
|
|
|
jak tajemné a krásné jsou tyto končiny
|
|
Kdo hledá, ten najde.
|
|
.. pokračování
|
|
|
|
O intimních kontaktech v době pandemie. Něco jako povídka, ale lyrická (bez děje, ale báseň to není). Nikdy bych nečekal/a, že zrovna já něco takového napíšu, ale je mimořádná doba. Inspirovaly mě nečekané paralely mezi nošením roušek a milostným chováním lidí.
|
|
II.
|
|
Jedna nezraněná :)
|
|
|
|
IV.
|
|
a nepřestat
|
|
|
|
je to V. (ale byla napsána dřív než IV., jenom jsem na ni zapomněla, hm)
|
|
I.
|
|
|

