|
|
Co by se mi chtělo?
Splynout v jedno tělo...
... s ženou
Splynout v jedno tělo...
... s ženou
D_P
minicoper české poezie.... rozvésti by chtěl, rozvedené rozvody....
loner: Splývám s mlhou v brzkém jitru, zima se mnou třese,
lépe je mi ve vlahém klínu, to už se spíš snese :)
lépe je mi ve vlahém klínu, to už se spíš snese :)
ty ale setris slovama :) mohl jsi splynout taky treba s mlhou ... Sirael ... nebo tak...
Ale s kým splynout v jedno tělo ? Loner má pravdu, chtělo by to pokračovat.....,začátek zatím dobrej
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Chtění : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Schůzka
Předchozí dílo autora : Pocity

